Planujesz zakup nowych mebli? Nie przepłacaj!

Każdy z nas chce by jego mieszkanie było nie tylko funkcjonalne i komfortowe ale również by prezentowało się doskonale. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu przychodzi nam na myśl wprowadzenie pewnych zmian, poprzez zakup nowych mebli. Nie da się jednak ukryć, że koszt zakupu nowego kompletu wypoczynkowego czy mebli do kuchni może poważnie nadwyrężyć nasz domowy budżet. Na szczęście, są sposoby, dzięki którym możemy zaoszczędzić całkiem sporo. Co więcej, wiele z nich nie wymaga od nas żadnego wysiłku.

Wykorzystaj możliwości, które daje internet

W obecnych czasach coraz więcej osób stawia na zakupy online. To całkowicie zrozumiałe. Internet stał się miejscem, w którym znajdziemy i kupimy wszystko - w tym również meble. Warto jednak mieć świadomość, że zakupy za pośrednictwem sieci to nie tylko wygoda czy oszczędność czasu. Oszczędzać możemy również pieniądze. Istniejące porównywarki cen, programy lojalnościowe czy specjalne promocje dla klientów pozwalają zaoszczędzić od kilku do nawet kilkunastu procent ceny. Dlatego też zanim podejmiesz decyzję o zakupie warto sprawdzić dostępne możliwości.

Aplikacja PAYBACK - zbieraj punkty i oszczędzaj

Jak wspominaliśmy wcześniej programy lojalnościowe są coraz popularniejszym rozwiązaniem, wśród osób, które nie chcą przepłacać. Jednym z  tych, który oferuje naprawdę atrakcyjne warunki jest PAYBACK. To program, do którego możemy dołączyć bezpłatnie za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji na smartfona. Następnie, podczas zakupów w różnego rodzaju sklepach zbieramy punkty, które wymienić można np. na kupony PAYBACK, które obniżą nam cenę produktu. Co więcej, aplikacja PAYBACK pozwala nam także korzystać z licznych promocji dla osób, które przystąpiły do programu oraz brać udział w loteriach i konkursach.

  PlayStation 5 - z napędem czy bez? Podpowiadamy!

Śledź gazetki - to prostsze niż myślisz

Decydując się na zakup mebli warto porównać ceny w poszczególnych sklepach. Kiedyś służyły nam do tego papierowe gazetki. Obecnie jednak przechodzą do lamusa. Coraz więcej sklepów stawia na cyfrowe rozwiązania. Jednym z takich sklepów jest Abra Meble gazetka tej firmy dostępna jest online, właśnie na stronach PAYBACK, które możemy wygodnie przeglądać nie tylko na komputerze ale również w aplikacji. Gazetka Abra to aktualne zestawienie cen, informacje o możliwości wykorzystania kuponów oraz promocjach, które obowiązują członków programu lojalnościowego. Aby sprawdzić aktualną ofertę wystarczy jedynie odwiedzić zakładkę “Gazetki” a następnie wybrać sklep Abra. Jeśli znajdziemy interesujące nas meble możemy aktywować kupon PAYBACK podczas wygodnego zamawiania ich za pomocą sklepu internetowego i zebrać punkty, które możemy wymienić np. na voucher do jednego ze sklepów online. Szybko, sprawnie i oszczędnie. Co więcej, zakupy takie są całkowicie bezpieczne.

Podsumowując, zakup nowych mebli czy innych elementów wyposażenia mieszkania nie musi wcale oznaczać wydatków ponad miarę. Wystarczy jedynie poświęcić trochę czasu by znaleźć aktualne promocje i zapłacić znacznie mniej. Przekonało się o tym już wiele osób, które korzystają z PAYBACK. Ty również możesz.