Osprzęt elektroinstalacyjny Simon 55 - praktyczny i stylowy

Odpowiednio dobrane akcesoria oraz osprzęt elektroinstalacyjny mają wpływ nie tylko na komfort użytkowania, ale również estetykę całego wnętrza. Niewątpliwie na uwagę zasługuje linia produktowa Simon 55, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Warto dowiedzieć się więcej na jej temat.

Osprzęt elektryczny Simon 55 - praktyczne rozwiązania w stylowym wydaniu

Seria Simon 55 prezentuje się niezwykle nowocześnie, a jednocześnie ma w sobie nutę klasyki. Warto zauważyć, że będzie stanowić świetną dekorację Twojego domu czy mieszkania. Niewątpliwie wyróżnia ją także matowe wykończenie, a także 3 linie ramek dekoracyjnych. Bez problemu taki osprzęt dobierzesz do stylu wnętrza i sprawisz, że będzie ono dopracowane w każdym, najmniejszym szczególe. Należy jeszcze zwrócić uwagę, że kolorystyka ramek jest naprawdę ciekawa. Można wybrać między innymi biały mat, który pasuje do skandynawskich wnętrz. Doskonale będą prezentować się również włączniki i gniazdka w kolorze grafitowym czy szampańskim macie. Oczywiście należy jeszcze zauważyć, że seria Simon 55 jest nie tylko stylowa, ale też bardzo funkcjonalna. Producent w tej serii zawarł gniazdko z podwójną ładowarką USB ze złączem USB typu C i A. Właśnie w ten sposób można ładować kilka urządzeń jednocześnie. Dodatkowo Simon 55 to także czujniki ruchu, które umożliwiają automatyzację włączania oświetlenia i jego zarządzania. Dzięki temu można znacząco zaoszczędzić na kosztach energii elektrycznej i włączać światło tylko wtedy, gdy przebywa się w danym pomieszczeniu. W serii 55 są również oprawy oświetleniowe służące do oświetlenia schodów czy korytarza. Niektóre z nich wyposażone są w czujniki, które sprawiają, iż światło włącza się automatycznie.

Praktyczny i niezawodny osprzęt

Producent w serii Simon 55 umieścił również gniazdo podwójne IP-44. Jest to gniazdo bryzgoszczelne, które zapewnia większą odporność na wilgoć niż tradycyjne gniazda bez klapki. Zwróć uwagę, że właśnie dzięki temu, że jest podwójne możesz korzystać z dwóch urządzeń jednocześnie, a dodatkowo zyskujesz więcej przestrzeni. To rozwiązanie jest idealne do pomieszczeń o małej kubaturze. To co je wyróżnia to także fakt, że możesz je zastosować w pomieszczeniach, gdzie wilgotność jest większa np. w łazience. Gniazdo  pasuje do ramki z serii Simon 55, a dokładnie z linii Simon 55 Duo, Simone 55 Line i Simon 55 Nature. Seria Simon 55 posiada 3 linie ramek dekoracyjnych - Line, Duo i Nature. Właśnie dzięki temu bez problemu dopasujesz ją do estetyki pomieszczenia. Możesz wybrać zarówno ramki klasyczne, jak i wersję Nature, na przykład szkło mrożone. Dostępne są również modele metalowe oraz drewniane.

  Zalety tarasoli - co wiedzieć przed kupnem?

Simon 55 - najlepszy wybór dla wymagających

Cała seria Simon 55 jest naprawdę praktyczna, a do tego niezwykle stylowa. Producent zastosował w niej najnowocześniejsze rozwiązania. Dzięki temu możesz zwiększyć funkcjonalność każdego pomieszczenia. Możesz zdecydować się na przykład na czujniki ruchu z przesłonami, ale też wybrać podświetlenie schodów oraz korytarzy.