Usługi DDD - filar, dzięki któremu szybko pozbędziesz się z domu niechcianych szkodników! 

Jeśli w naszym domu lub firmie pojawiły się szkodniki, takie jak myszy, osy czy karaluchy, możemy nie być w stanie samodzielnie sobie z nimi poradzić. Kiedy i dlaczego lepiej zdać się w tej kwestii na zawodowców z doświadczeniem? Zapraszamy do lektury!

Usługi DDD – pomoc dopasowana do potrzeb

Firmy działające w branży DDD skupiają się przede wszystkim na trzech rzeczach: deratyzacji, dezynsekcji oraz dezynfekcji, jednak w ich ofercie znajdziemy również wiele innych usług. 

Oto kilka przykładów, które pokażą, w jaki sposób działania speców z branży mogą nam pomóc w rozwiązaniu naszego problemu.

Usługi deratyzacji sprawdzą się na przykład w sytuacji, gdy:

  • w budynku zauważyliśmy szczury lub myszy albo ich odchody;
  • izolacja na strychu została zdemolowana przez kunę;
  • do naszej spiżarni lub magazynu dostały się gryzonie, które wyrządzają znaczne szkody i zanieczyszczają pomieszczenie zwierzęcymi wydalinami.

Usługi dezynsekcji możemy zamówić, kiedy np.:

  • domownicy mają na ciele ślady po ugryzieniach pluskwy lub dostrzegliśmy ich  obecność np. w okolicy łóżka;
  • nie możemy sobie poradzić z pchłami w mieszkaniu;
  • w naszym bloku pojawiły się karaluchy i znaleźliśmy kilka osobników w swoim mieszkaniu.

Usługi dezynfekcji przydadzą się m.in. w następujących sytuacjach:

  • udało nam się pozbyć gołębi, ale miejsce, w którym przebywały jest bardzo zanieczyszczone ich odchodami;
  • otrzymaliśmy od gminy mieszkanie, które chcemy dokładnie oczyścić z rzeczy, które zostały skażone np. przez mocz myszy;
  • nasze przedsiębiorstwo (np. gabinet lekarski) wymaga dezynfekcji powierzchni.

Niezależnie od tego, z czym musimy się uporać, będą w stanie nam pomóc pracownicy firm oferujących usługi DDD takich jak Patron Pest.

Dokładnie określą, z czym mamy do czynienia, przeprowadzą cały proces przy użyciu właściwych środków (np. chemicznych) i wytłumaczą skąd mógł się wziąć nasz niechciany gość oraz jak rozległe szkody zostały wyrządzone. 

  Meble łazienkowe w stylu industrialnym - jakie materiały wybrać?

Co więcej, w ramach np. usługi deratyzacji nie tylko pozbędą się szkodników, ale i pomogą w profilaktyce, która pozwoli nam uniknąć ponownego pojawienia się gryzoni w naszym mieszkaniu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, po przeprowadzonej deratyzacji firma może również zaproponować oczyszczenie i zdezynfekowanie pomieszczenia.

Profesjonalne usługi DDD to skuteczność i bezpieczeństwo

Jeśli zdecydujemy się na wynajęcie certyfikowanej firmy DDD będziemy mieli pewność, że wszelkie procesy będą się odbywały zgodnie z obowiązującymi przepisami, a wykorzystywane środki nie będą miały negatywnego wpływu na środowisko, ludzi i zwierzęta. 

Takie przedsiębiorstwa dysponują ogromnym doświadczeniem oraz odpowiednim sprzętem, dzięki czemu ich działania są tak skuteczne. Dodatkową gwarancją jest podpisywana przez nas umowa o usługi DDD, która jasno określa jakie narzędzia i metody zostaną wykorzystane, a także jaki skutek ma zostać osiągnięty.

Dezynfekcja, dezynsekcja czy deratyzacja dla firm lub osób prywatnych powinna być przeprowadzona przez zawodowców, jeśli oczekujemy widocznych i trwałych efektów. W ten sposób zapewnimy bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim.