Poduszka. Prosty prezent, który sprawdzi się przy każdej okazji

Jeśli szukasz oryginalnego, a przy tym uniwersalnego pomysłu na upominek, poduszka dla mamy sprawdzi się doskonale – w każdej sytuacji i na każdą okazję.

Dlaczego właśnie poduszka?

Z kilku powodów. Przede wszystkim jest to jedna z tych rzeczy, które wszyscy mamy w domach. Nawet więcej – to jedna z tych rzeczy, bez których trudno wyobrazić sobie jakikolwiek dom, chyba że należący do naprawdę skrajnego minimalisty. Nawet jednak minimaliści nie muszą przecież wcale rezygnować z wygód, nie o to w minimalizmie chodzi.
Poduszka to także przedmiot spełniający co najmniej dwie funkcje. Przede wszystkim funkcję praktyczną – można w dowolnym momencie przyłożyć do niej głowę i uciąć sobie drzemkę albo z jej pomocą wygodnie ułożyć się chociażby do czytania książek czy oglądania telewizji. Na tym jednak nie koniec, ponieważ poduszki są także dekoracyjne. Można śmiało wykorzystać je do tego, aby ocieplić wygląd pomieszczenia, a nawet żeby całkowicie odmienić jego charakter. Czy natomiast poduszka dla mamy dobrze sprawdzi się jako prezent? Oczywiście, że tak – ważne jednak, aby nie była to zupełnie zwyczajna poduszka, a coś wyjątkowego, np. poduszka personalizowana.

Personalizowana poduszka dla mamy

Poduszki personalizowane to takie, które można ozdobić samodzielnie wybranymi napisami lub zdjęciami – w zależności od projektu. Zawsze jednak to doskonała okazja do tego, aby stworzyć coś niepowtarzalnego i bardzo osobistego, jedyną w swoim rodzaju dekorację. Spójrzmy zresztą na przykłady. Poduszka ze zdjęciami PREZENT NA DZIEŃ MAMY to wyjątkowy projekt z miejscem na cztery zdjęcia i symboliczny podpis. Rodzinne fotografie idealnie się tu odnajdą, a jeśli ktoś miałby ochotę umieścić na poduszce własną grafikę lub jeszcze inny wzór, absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie.

  Gdzie kupować antyki do domu?

Poduszka ze zdjęciem dwustronna PREZENT DLA MAMY to dwa razy więcej radości niż w przypadku klasycznie dekorowanej poduszki – tutaj bowiem własną fotografię można umieścić i z jednej, i z drugiej strony. Do tego znalazło się też miejsce na sympatyczną dedykację.

Poduszka SUPERMAMA to z kolei całkowicie zwariowana i bardzo humorystyczna propozycja, która na pewno niejednej mamie przypadnie do gustu. Sentymenty i wzruszenia można odłożyć na bok – w tym przypadku z pewnością nie zabraknie przede wszystkim śmiechu!

Poduszka z nadrukiem PODZIĘKOWANIE DLA MAMY to „powrót” do bardzo eleganckich i na swój sposób uczuciowych pomysłów na prezent. Taka poduszka dla mamy będzie dla niej pięknym podziękowaniem – może więc sprawdzi się w roli prezentu dla rodziców na ślubie?

Poduszka z nadrukiem DZIĘKUJĘ to kolejny świetny wybór – również jest to poduszka z dedykacją, natomiast można wykorzystać ją przy bardzo różnych okazjach. Symboliczna, minimalistyczna grafika, do tego parę osobistych słów. To doskonałe połączenie, które zachwyci każdego rodzica!

Jak dowodzą wyżej wymienione modele, poduszka dla mamy to świetny pomysł na upominek na każdą okazję – a jeśli szukasz jeszcze innych pomysłów na prezenty, zwłaszcza personalizowane, zajrzyj już teraz na Crazyshop.pl i wybieraj spośród tysięcy znakomitych propozycji!