Jura E6 - kawa z tego ekspresu Cię zachwyci

Kawa to nie tylko napój, to rytuał, chwila relaksu i doskonały sposób na rozpoczęcie dnia. Dla kawoszy wybór odpowiedniego ekspresu jest kluczowy do uzyskania perfekcyjnego specjału. Jura E6 ma możliwość przygotowania aż 11 specjałów w tym włoskiego Cappuccino! Jesteśmy przekonani, że kawa z tego ekspresu Cię zachwyci. Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Co wyróżnia ekspres do kawy Jura E6 - poznaj jego możliwości

Ekspres Jura E6 to wysokiej jakości sprzęt szwajcarskiego producenta, który jest w stanie przygotować aż 11 specjałów kawowych. Wyposażony w najatrakcyjniejsze i najnowocześniejsze rozwiązania, pozostaje prosty w obsłudze oraz doskonale dopracowany w szczegółach.

Wybór ulubionej kawy jest bardzo intuicyjny. Wszystkie parametry można ustawić za pomocą kolorowego wyświetlacza 2,8 cala i otaczających go przycisków. Dzięki funkcji One Touch wystarczy wcisnąć wybraną opcję, by już po kilku chwilach uzyskać porcję perfekcyjnie zaparzonej kawy!

Co więcej, regulacja wysokości wylewki w zakresie od 65 do 111 mm umożliwia przygotowanie ulubionego specjału w mniejszej filiżance lub wysokiej szklance. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.) dba o zachowanie odpowiedniego ciśnienia wody i przepuszcza ją w kilku następujących po sobie, szybkich cyklach, zachowując bogactwo smaku i aromatu.

Jura E6 ekspres

Marka Jura zadbała również o najwyższą jakość kawy, na każdym etapie jej przygotowania. Inteligentny System Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.) podczas wstępnego procesu namaczania ziaren, przed właściwym zaparzaniem, zadba o to, by dla każdej porcji dobrać odpowiednią ilość wody i zachować odpowiednie proporcje.

Ekspres Jura E6 został wyposażony także w Inteligentny System Wody, który wraz z filtrem Claris SMART dba o to, by żadne niekorzystne związki chemiczne nie wzięły udziału w procesie parzenia. Dzięki temu wydobywamy z ziaren to, co najlepsze. Ten innowacyjny ekspres do kawy oferuje również dodatkowe rozwiązania. Dostępny moduł Wi-Fi Connect będący wyposażeniem opcjonalnym, umożliwia bezprzewodową komunikację urządzenia z aplikację J.O.E, którą możesz zainstalować na swoim smartfonie. Dzięki temu zyskasz możliwość wykonania spersonalizowanego menu i wiele więcej.