Jak wybrać idealny obraz na dzień kobiet?

Dzień kobiet to doskonała okazja, by obdarować ukochaną, ale też mamę, siostrę, teściową czy przyjaciółkę wyjątkowym podarunkiem. Mogą to być kwiaty, czekoladki, wino, ale również coś znacznie bardziej wyjątkowego, jak na przykład fotoobrazy drukowane na płótnie. Jak wybrać idealny obraz na dzień kobiet? Przygotowaliśmy garść wskazówek, które ułatwią Ci to zadanie!

Prezent na dzień kobiet – obraz na płótnie

Dzień kobiet, jak co roku, przypada na 8 marca. Zwykle tego dnia obdarowuje się panie kwiatami, słodyczami, winem albo zabiera na uroczyste kolacje, do kina lub na zakupy. Jeśli jednak wiesz, że nie jest to coś, co spodoba się bliskiej Ci kobiecie albo myślisz o tym, by w tym roku prezent na dzień kobiet był wyjątkowy i został pamiątką na dłużej – polecamy zastanowić się nad fotoobrazami, czyli obrazami na płótnie. Te doskonale będą pasować do każdej aranżacji wnętrza, bowiem ilość możliwości jest nieograniczona. Możesz wybrać obraz z motywem roślinnym, zwierzęcym, panoramą miasta, abstrakcją, widokiem na góry czy dowolnym innym nadrukiem. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować i potrzebujesz wskazówek, jak wybrać idealny obraz na dzień kobiet, poniżej znajdziesz kilka porad, dzięki którym zadanie będzie znacznie łatwiejsze!

Jaki obraz na dzień kobiet wybrać?

Ilość możliwości jest nieograniczona, bowiem możesz zdecydować się zarówno na dostępne w ofercie producenta motywy, jak i zlecić ekspertom drukowanie obrazu na płótnie canvas ze swoim własnym projektem. Masz piękne zdjęcia, które przywołują na myśl pozytywne skojarzenia? Taki spersonalizowany podarunek na pewno będzie strzałem w dziesiątkę i znajdzie się dla niego miejsce we wnętrzach domu kobiety, którą obdarujesz. Jeśli jednak szukasz gotowych obrazów, poniżej kilka wskazówek, jak wybrać idealny obraz na dzień kobiet!

  • Obrazy krajobrazy – to właściwie jedna z najpopularniejszych opcji, która dobrze współgra z wszystkimi wnętrzami. Widok na góry, morze albo łąkę z pasącymi się owcami? A może panorama miasta? Poszukaj propozycji, która wpisze się w gust bliskiej Ci kobiety!
  • Obrazy minimalistyczne – te będą doskonałe do każdej aranżacji wnętrza. Mogą przedstawiać abstrakcję, ale też jeden motyw (np. kwiat, księżyc itp.). Kluczowe jest, by nie przytłaczały nadmiarem detali, a były eleganckim dodatkiem.
  • Tryptyki – to kompozycja 3, doskonale pasujących do siebie obrazów, które wspólnie tworzą całość. Motywy mogą być różne – od natury, przez krajobrazy, po abstrakcyjne malowidła.
  • Fotoobrazy panoramiczne – dzięki szerokiej perspektywie, pozwalają na przedstawienie pięknych widoków. Taki prezent na dzień kobiet na pewno zachwyci, ale z uwagi na gabaryty, warto wiedzieć, czy znajdzie się dla niego miejsce na ścianie. Szczególnie polecamy obrazy z panoramicznymi widokami na miasta czy góry.
  • Obrazy z zegarem – ta opcja to połączenie sztuki i praktyczności. Dostępne są modele w różnych kształtach, a nawet tryptyki z zegarem. Motywy są różne – kwiaty, zwierzęta, a nawet postaci religijne. Bez większych trudności znajdziesz tu odpowiedni obraz na dzień kobiet dla mamy, babci, partnerki czy znajomej!