Czy magazyny na wynajem są bezpiecznym miejscem do przechowywania dokumentów?

Pracując w kancelarii adwokackiej, lub jakimkolwiek innym biurze, cały czas mamy styczność z dokumentami. Wystawiamy faktury, drukujemy różnego rodzaju dokumenty dotyczące klientów czy nawet dokumenty dotyczące naszej firmy. Takie papiery ciągle gromadzą się i z miesiąca na miesiąc zajmują w naszym biurze coraz więcej miejsca. Gdzie można je przechowywać tak, żeby nie uległy zniszczeniu? Czy magazyny na wynajem to rzeczywiście dobry pomysł?

Magazyny na wynajem a kontenery morskie

Zdecydowanie tańszym rozwiązaniem będą kontenery morskie. Jest jednak jeden haczyk. W takim miejscu bardzo często gromadzi się wilgoć, temperatura również nie do końca sprzyja przechowywaniu wartościowych papierów. Magazyny na wynajem zostały specjalnie przystosowane do tego rodzaju rzeczy. Temperatura i wilgotność są stałe dzięki czemu papierom nie grozi zniszczenie. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo pod względem kradzieży czy innych zdarzeń, magazyny również sprawdzają się pod tym względem lepiej dzięki kilku poziomowej kontroli dostępu oraz systemowi monitoringu.

Czy magazyny nie będą za duże na moje dokumenty?

Odpowiedź brzmi nie. Magazyny self storage, bo o takich mówimy, są w różnorodnych rozmiarach. Najmniejszy z nich może mieć nawet 1m2. Jeśli jednak będziemy potrzebować czegoś większego, to także nie będzie problemem.

Przez jaki czas mogę przechowywać dokumenty w magazynach self storage, jak wygląda proces wynajmu?

Umowę możemy podpisać nawet na okres 7 dni. Są dwie możliwości, możemy związać się ze swoim magazynem na czas określony lub nieokreślony. Świetnym przykładem są warunki magazynów Top Box na Białołęce. Przy umowie na określony czas, mamy dwie możliwości zniżek do wyboru. Promocja 30% na 6 miesiąc, lub 65% na 12 miesiąc. Jeśli jednak skorzystamy z umowy na czas nieokreślony, przysługuje nam 21 dni okresu wypowiedzenia. W Top Box stosowany jest system cen dynamicznych, co oznacza, że aktualne ceny ulegną zmianie. Żeby temu zapobiec, możemy zrobić bezpłatną rezerwację na okres 3 dni przez stronę www.topbox.com.pl Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy w biurze na ul. Tarasowej. Po podpisaniu umowy i opłaceniu faktury, otrzymamy dostęp do swojego magazynu w aplikacji, którą możemy pobrać na telefon.  

  Jak podzielić pokój na dwa mniejsze? 14 pomysłów na podzielenie pokoju

dokumenty

O co chodzi z kilku poziomową kontrolą dostępu, którą chwalą się magazyny na wynajem?

Chodzi o bezpieczeństwo naszych rzeczy. Magazyny na wynajem Top Box stosują 3 poziomową kontrolę dostępu. Podczas podpisywania umowy ustalamy

8 cyfrowy kod PIN, z którego pomocą dostaniemy się na teren budynku stale chronionego przez system monitoringu. Z pomocą naszego kodu PIN dostaniemy się także do środka budynku oraz wjedziemy windą na konkretne piętro, na którym znajduje się wynajęty przez nas magazyn. Aby dostać się do swojego magazynu, korzystamy z aplikacji Top Box Poland. Po zalogowaniu na nasze konto klienta, mamy możliwość otwarcia boksa. Podsumowując, możemy odświeżyć sobie główne zalety korzystania z magazynów self storage Top Box:

  • Całodobowy dostęp 
  • Wielkości magazynów już od 1m2
  • Stała temperatura oraz wilgotność 
  • 3 poziomy kontroli dostępu